ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

Ehitusprojekti standardi EVS 932:2017 koolitused jätkuvad sügisel

2017-06-21

EKEL aitab kaasa maikuus jõustunud uue ehitusprojekti standardi kasutuselevõtule, viies läbi standardi sisu tutvustavaid ning standardi tõlgendamist hõlbustavaid koolitusi. Kevadperioodil läbiviidud koolitused on olnud menukad, avalikel ning ettevõtete sisekoolitustel on osalenud ligi paarsada spetsialisti. Pärast suvepuhkusi jätkatakse taas sügisel.

Loe edasi...

Balti riikide liidud kohtusid Riias

2017-06-10

EKEL juhatuse esimees Maidu Saar, juhatuse liige Tõnis Tarbe ja tegevjuht Kalle Karron osalesid 9.juunil Riias toimunud Eesti, Läti ja Leedu ehituskonsultatsiooniettevõtete liitude kohtumisel. 

Loe edasi...

Ilmunud on EhitusEST maikuu number

2017-06-01

Seekordsest numbrist saab lugeda ehitusliitude aastakoosolekutest. EKELi üldkoosoleku olulise teemana peatutakse uuendatud arengustrateegia vastuvõtmisel. Kalle Karron kommenteerib energiatõhususe direktiivi rakendumisega seotud segadust.

Loe edasi...

EKEL üldkoosolek 2017

2017-05-05

4. mail toimus Navigatori ärimajas Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu üldkoosolek. Tervituskõnega esines Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus-ja elamuosakonna juhataja Karin Sillmann, kes rääkis ministeeriumi plaanidest ning ehitusvaldkonna väljakutsetest, tõstes seejuures esile EKELi ja ministeeriumi senist koostööd ning selle jätkumise olulisust edaspidi.

Loe edasi...