ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

„Aasta Ehitusprojekt 2016“ konkursile saab nominente esitada kuni 16.12.2016

2016-12-05

Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit (EKEL) ning Eesti Ehitusinseneride Liit (EEL) pikendasid konkursside „Aasta Ehitusprojekt 2016“ ja “Aasta Ehitusinsener 2016” kandidaatide esitamise tähtaega kuni 16.12.2016.a. 

Loe edasi...

Targa tellija seminarid tõid huvilised kokku Tallinnas ja Tartus

2016-11-30

EKELi korraldatud kahel koolituspäeval jagati omavalitsuste vastutavatele juhtidele, ehitusnõunikele, hankespetsialistidele ning arhitektidele ehitusprojektide tellimise osas soovitusi ja näpunäiteid, mis aitaksid tellijal kvaliteetse ehitusprojektini jõuda. Osalejaid oli omavalitsustest üle Eesti - Käinast Jõhvini ning Sauest Põlvani.

Loe edasi...

Vastutuskindlustuse seminaril otsiti lahendusi

2016-11-25

Kindlustus on osa riskide juhtimisest, nii ka projekteerimises. Projekteerija vastutuskindlustus on Eestis vabatahtlik, kuid vajadus sellise kindlustusliigi järele võimalike riskide hajutamiseks on projekteerimisvaldkonnas kahtlemata suur. Samas ei ole EKELi hinnangul turul olevad kindlustuslahendused projekteerijate vajadustega kooskõlas.

Loe edasi...

Balti riikide liidud kohtusid Kaunases

2016-11-10

EKEL juhatuse esimees Maidu Saar, juhatuse liige Marika Utkin ja tegevjuht Kalle Karron osalesid 9.novembril Kaunases toimunud Eesti, Läti ja Leedu ehituskonsultatsiooniettevõtete ning ehitusinseneride liitude ühisel kohtumisel.

Loe edasi...