ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

EhitusEST märtsinumber on ilmunud

2020-03-31

Seekordsest numbrist saab lugeda Maanteeameti 2020.aasta plaanidest, teedevaldkonna auhindadest, uuenevast projekteerimise ja ehitustööde riigihangete standardist ning Aasta Betoonehitisest.

Loe edasi...

Arhitektide ja inseneride ühispöördumine

2020-03-25

Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit koostöös Arhitektide Liidu, Ehitusinseneride Liidu, Sisearhitektide Liidu, Maastikuarhitektide Liidu ja Inseneride Liiduga saatis arhitektuuri ning inseneeria valdkonna poolt Vabariigi Valitsuse kriisikomisjonile ettepanekud eriolukorras toimetulekuks ja kriisist kiiremaks väljatulekuks.

Loe edasi...

GALERII: Ehitus 2020+ konverentsil räägiti digiarengutest ning jagati auhindu

2019-11-27

Ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi koostöös korraldatud konverents tõi kokku kogu sektori – ehituskonsultandid, arhitektid ja ehitusettevõtjad. Ettekannete ning arutelude järgsel ühisel auhinnagalal kuulutati välja 2019. aasta "Aasta ehitusprojekt", "Aasta digitaalse innovatsiooni projekt", "Aasta ehitusinsener" ja "Aasta Ehitaja".

Loe edasi...

Parima ehitusprojekti tiitli võitsid Maakri kvartal ja Kommunismiohvrite memoriaal

2019-11-27

Täna kuulutati Tallinnas Cinamon Kosmoses toimunud ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi korraldatud konverentsil Ehitus 2020+ välja konkursi „Aasta Ehitusprojekt 2019“ võitjad. Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu poolt korraldatud konkursi võitja tiitli pälvis Maakri kvartal hoonete kategoorias ning Kommunismiohvrite memoriaal rajatiste kategoorias.

Loe edasi...