ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

Alates järgmisest 2019.aastast hakkavad Eestis kehtima uued hoonete energiatõhususe miinimumnõuded. Käesoleva aasta lõpus võetakse riigi poolt vastu mitmed energiatõhususe regulatsiooni täiendused, mis muuhulgas puudutavad ka liginullenergiahoonele esitatavaid nõudeid. 

EKEL korraldab 30.oktoobril Tallinnas ja 6.novembril Tartus kaks seminari, kus antakse ülevaade hoonete energiatõhususe olukorrast Eestis ja mujal Euroopas, avades tulevikuperspektiivi uuendatud direktiivi valguses. Olulisena tutvustatakse hoonete energiatõhusust reguleerivatesse määrustesse sisseviidavaid muudatusi. Räägitakse uutest miinimumnõuetest s.h liginullenergiahoone nõudest ja sellele kohalduvatest eranditest, samuti energiatõhususe arvutusmetoodikast ning nõuetest energiamärgise andmisele. Lisaks tuleb juttu kulutõhususest ning tutvustatakse energiatõhusate hoonete näidisprojekte. 

Seminaril saavad sõna Tallinna Tehnikaülikooli Ehituse ja arhitektuuri instituudi direktor professor Jarek Kurnitski, Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamusosakonna nõunik Margus Tali ning KredEx SA hoonete energiatõhususe projektijuht Kalle Kuusk.
Seminarid toimuvad kell 10.00 - 13.00
Maksumus on 95 eurot (Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu liikmetele 65 eurot)
Registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Info telefonil 50 54381