ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

Ehitussektori erialaliitude ning MKMi korraldatav veebikonverents Ehitus 2022+ ja ehitussektori parimate auhinnagala leiab aset 23.novembril 2021.

Ehitus 2022+. E-horisont.jpg


Konverents toob taas ühisesse arutellu ehitusinsenerid, arhitektid ja ehitusettevõtjad. Konverentsi juhtlause on sellel aastal „𝗘-𝗛𝗢𝗥𝗜𝗦𝗢𝗡𝗧”

Mis terendab silmapiiril? Noored ja e-ehitus ehk võti arukalt ehitatud keskkonnale. Tehnoloogia peadpööritava arengu keskel peame heitma pilgu kaugemale e-horisondile, et mõista, milline on tulevikutegijate vajadustele vastav haridus. Ehitus 2022+ seab seekord fookusesse, millisest ehitatud keskkonnast me unistame ning kuidas luua pinnas, et noored arhitektid, insenerid, ehitajad, tellijad ja ettevõtjad need unistused ka täide saaksid viia.
 
Hariduse teemast inspireerituna astub konverentsil peaesinejana üles eksperimenteeriv saksa arhitekt  Achim Menges.
Lisaks esinevad:
  • Irene Lill, Tallinna Tehnikaülikooli ehituse ja arhitektuuri instituudi professor
  • Alari Arro, ehitusinsener (Arro & Agasild Inseneribüroo)
  • Jürgen Einpaul, ehitusinsener ja projekteerija (EstKonsult OÜ)
  • Alan Väli, aasta noor ehitusinsener 2020
  • Lauri Tuulberg, ettevõtja (Welement AS)
  • Kristian Taaksalu ja Liisbeth Põldre, arhitektid (EAL)
Konverentsi teises osas kuulutatakse pidulikult välja, kes pärjatakse seekord tiitlitega tark tellija, aasta tegu, aasta ehitaja, aasta ehitusinsener, aasta noor ehitusinsener, aasta ehitusprojekt
- "Parim hoone ehitusprojekt 2021" ja "Parim rajatise ehitusprojekt 2021", digiehituse tulevikutegija ning aasta innovatsiooniprojekt.
 
Lisainfo: https://eehitus.ee/ehitus-2022
Registreerumine: https://fienta.com/et/ehitus-2022

Konverentsi korraldavad Eesti Ehitusinseneride Liit (EEL), Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit (EKEL), Eesti Arhitektide Liit (EAL), Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL), Digitaalehituse klaster ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (MKM).